UZUN ZAMANDIR SAĞLIK SORUNLARIYLA MÜCADELE EDEN MEHMET ALİ ERBİL'DEN ÜZÜCÜ HABER GELDİ

UZUN ZAMANDIR SAĞLIK SORUNLARIYLA MÜCADELE EDEN MEHMET ALİ ERBİL'DEN ÜZÜCÜ HABER GELDİ


Uzun yıllardır kaçış belirtisi rahatsızlığıyla mücadele eden şovmen Mehmet Ali Erbil, tekrar bıçak altına yattı. Apandisit ameliyatı olan Erbil, Sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyerek, hasadetde kendisini yalnız bırakmayan arkadaşlarına da teşekkür etti.

Yıllar evvelce evinin banyosunda düşerek hasadetye kaldırılan Mehmet Ali Erbil, kaçış belirtisi rahatsızlığının nüksetmesiyle 235 gün yoğun bakımda kalmıştı. Sıhhat problemleri devam eden ve denetim altında tutulan Erbil, apandisit ameliyatı oldu.

Son dönemde TikTok videolarıyla gündeme gelen Mehmet Ali Erbil’in yakın arkadaşlarından Ercan Avşar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Erbil’in ameliyat olduğunu duyurdu. Ünlü ismin hasta yatağındaki bir fotoğrafını sunan Avşar, “Babacım apandisit ameliyatı oldu. Refakatçı oldum. Eve geldik. Durumu çok iyi şükür. Pazartesi seti var, dinleniyor. Herkese selamı var” dedi.

Hasadetden taburcu olduktan sonra TikTok hesabından bir video sunan ünlü şovmen, “Yakınlarım, dostlarım, sanatçı arkadaşlarım hepsi ziyaretime geldiler, sağ olsunlar… Teşekkür ederim. Ailem hep yanımdaydı. Çocuklarım bir gün bile beni yalnız bırakmadılar.

Refakatçi olarak da kalıyorlardı. Hemşireler de kalıyordu, 24 saat nöbetçilerdi. Ama bir adet arkadaşım vardı. Onun vefakarlığını, sadakatini hiç unutmayacağım, dostluğunu hiç unutmayacağım. Hemşire olmadığında, akrabalarım kalmadığımda Ercan orada. Refakatçi yatağında yatıyor, helal olsun. Tanrı razı olsun ondan” şeklinde konuştu.

Kaynak:bilgi.ozelkadin.net
Uzun zamandır sağlık sorunlarıyla mücadele eden Mehmet Ali Erbil'den üzücü haber hastaneden geldi.Sevenleri ve yakınları hastaneye akın etti Ayrıntılar Haberin Detayındadır… HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN GÖRSELE DO/KUNUNUZ...


Habere geri dön: UZUN ZAMANDIR SAĞLIK SORUNLARIYLA MÜCADELE EDEN MEHMET ALİ ERBİL'DEN ÜZÜCÜ HABER GELDİ