PERİHAN SAVAŞ'IN İBRAHİM TATLISES'DEN OLAN KIZI MELEK ZÜBEYDE TATLISES BÜYÜDÜ

PERİHAN SAVAŞ'IN İBRAHİM TATLISES'DEN OLAN KIZI MELEK ZÜBEYDE TATLISES BÜYÜDÜ


Dilan Çıtak'ın sergisinde sergilenecek olan Melek Zübeyde Tatlıses'in hayranlarıyla hediye edildi! İbrahim Tatlıses'in Melek Zübeyde'nin bir kızı merakı uyandırıyor.

Perihan Savaş ve İbrahim Tatlıses’in kızlarını birçok kişi tanımıyor. İbrahim Tatlıses’in bir kızı olduğunu duyan birçok kişi şaşırıyor. Perihan Savaş'ın kızını birçok kişi tanımıyor.

Anne ve babası tüm Türkiye tarafından tanınan, Melek Zübeyde Akkaş gözlerden ve kameralardan uzak büyüdü. İbrahim Tatlıses’in k-ızı Melek Zübeyde Akkaş son olarak k-ız kardeşi Dilan Çıtak’ın düğününde görüntülendi.

Anne ve babası tüm Türkiye tarafından tanınan, Melek Zübeyde Akkaş gözlerden ve kameralardan uzak büyüdü.

Perihan Savaş geçtiğimiz aylarda 38 yaşına basan kızı Melek Zübeyde’nin doğum gününü sosyal medya hesabından kutlamıştı.
Perihan Savaş’ın ‘Canım kuzum seni çok seviyorum, gururum Allah’ım seni, evlatlarını, eşini korusun. İyi ki doğdun iyi ki’ sözleri ilgi odağı olmuştu.

İbrahim Tatlıses’in kızı Melek Zübeyde Akkaş son olarak erkek kardeşi İdo Tatlıses’in düğününde görüntülenmişti.

Melek Zübeyde Akkaş kardeşi Savaş Zafer ile birlikte verdiği bir pozla dikkat çekmişti.

İbrahim Tatlıses’in k-ızı Melek Zübeyde Akkaş geçtiğimiz günlerde evlenen k-ız kardeşi Dilan Çıtak’ın düğününde görüntülendi.
Melek Zübeyde Akkaş erkek kardeşi İdo Tatlıses’in eşi Yasemin Şefkatli’nin paylaşımlarında boy gösterdi. Melek Zübeyde Akkaş’ın son haline “Annesinin kopyası” yorumları yağdı.

Melek Zübeyde Akkaş erkek kardeşi İdo Tatlıses’in eşi Yasemin Şefkatli’nin paylaşımlarında boy gösterdi. Melek Zübeyde’nin annesi Perihan S-avaş’tan da bir erkek kardeşi var. Melek Zübeyde Akkaş son olarak kardeşi Sa-vaş Zafer ile birlikte verdiği bir pozla dikkat çekmişti. Perihan Savaş’ın k-ızı Melek Zübeyde Akkaş’ın son haline “Annesinin kopyası” yorumları yağdı.

Düğünde Tatlıses kardeşlerin en küçüğü Elif Ada da vardı.

İbrahim Tatlıses 1979’da “Kara Yazma” filminde tanıştığı Perihan Savaş’a gönlünü kaptırmış bu aşkın magazin sayfalarına yansıması üzerine Adalet Durak boşanma davası açarak Tatlıses’le yollarını ayırmıştı. Perihan Savaş’dan kızı Melek Zübeyde dünyaya gelen ünlü türkücü bu i-lişkisini 1983’te evlilikle sonuçlandırmadan noktalamıştı.

kaynak:haberzamani.online
Perihan Savaş'ın İbrahim Tatlıses'den olan kızı Melek Zübeyde Tatlıses büyüdü ve güzelliğiyle hayran bıraktı! Ayrıntılar Haberin Detayındadır… HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN GÖRSELE DO/KUNUNUZ...


Habere geri dön: PERİHAN SAVAŞ'IN İBRAHİM TATLISES'DEN OLAN KIZI MELEK ZÜBEYDE TATLISES BÜYÜDÜ